Про мене

Моє фото
Вітаю всіх хто завітав до мого Хобіленду. Мене звати Марина. Живу і творю у славетному місті Києві. Раніше я захоплювалась тільки в'язанням, потім шиттям, сьогодні я зрозуміла, що у світі рукоділля стільки всього незвіданого мною та цікавого... що рамки моїх захоплень значно розширився. Про всі мої походеньки ви дізнаєтесь у моєму блозі. Заходьте в гості, сподіваюсь всім буде цікаво! Завжди рада новим знайомствам)))

неділя, 31 січня 2016 р.

Жива історія. Вбрання та побут Давньої Русі

Дуже хотіла потрапити на відкриття цієї виставки. Але зірки то сходились, то розходились... а в п'ятницю незадумуючись зібралась і пішла. Не пошкодувала! Просто вражена роботою хлопців і дівчат з клубу реконструкції давньослов’янського військового побуту “Яр-Тур” - це просто титанічна праця. Вони молодці! Все виготовлено від ниточки до одягу власноруч, самі прядуть, фарбують, тчуть і шиють. Прикраси, обладунки, предмети побуту все виготовляють самі, спираючись на історичні джерела. І це все у вільний від роботи час.
Виставка діятиме до середини квітня у Національному музеї історії України. 

Шкарпетки та рукавички зв'язані голкою. Виявляється, що перед тим як винайшли гачок і спиці речі плели голкою!Клубочки спрядені власноруч і власноруч пофарбовані.
А поруч в мисочках натуральні барвники)))А ще у 2012-2013 р. я знімала фільм "Хранителі історії" про майстрів історичної рекострукції . Робота над цим фільмом принесла особливе задоволення... обожнюю людей, які створють щось всоїми руками, бо сама така. Тому і фільм вийшов одним із улюблених :)
Кому цікаво, прошу до перегляду!


Ну, і наостанок, в ВК я розігрую безкоштовну фотосесію до дня закоханих, тому хто бажає, може взяти участь у розіграші.
Немає коментарів:

Дописати коментар