Про мене

Моє фото
Вітаю всіх хто завітав до мого Хобіленду. Мене звати Марина. Живу і творю у славетному місті Києві. Раніше я захоплювалась тільки в'язанням, потім шиттям, сьогодні я зрозуміла, що у світі рукоділля стільки всього незвіданого мною та цікавого... що рамки моїх захоплень значно розширився. Про всі мої походеньки ви дізнаєтесь у моєму блозі. Заходьте в гості, сподіваюсь всім буде цікаво! Завжди рада новим знайомствам)))

вівторок, 20 січня 2015 р.

Côte d'Azur

Мабуть, скільки існує он-лайн на Осінці, стільки й лежали у мене нитки на цей пул, аж соромно зізнатися. Коли їхали з чоловіком у Францію без дітей зрозуміла, що час Acne настав. І там я його таки сплела (ще у вересні), привезла додому, зшила і закинула в шафу з незаправленими нитками і необробленою горловиною. Мабуть, якби не Златин день народження він іще б пролежав там до весни, та мені бачте захотілось вдягти щось новеньке, тому довелось витягти пул з шафи і швиденько довести його до ладу.

Наверное, сколько существует он-лайн на Осинке, столько и лежали у меня нитки на этот пул, стыдно признаться, но факт. Когда ехала с мужем во Францию без детей, поняла, что время Acne настал. И там я его таки связала (еще в сентябре), привезла домой, сшила и забросила в шкаф с незаправлеными кончиками и необработаной горловиной. Наверное, если бы не Златын день рождения пролежал бы он еще до весны, но мне захотелось одеть что-то новенькое, поэтому пришлось вытащить пул из шкафа и быстренько привести его в нормальный вид.

Пряжа Vita Charm, 450 гр., спиці №3 и №3,5


Пуловер мені нагадує море в Ніцці, воно там якесь особливе і точно такого ж кольору, не даремно ж Côte d'Azur)))

Пуловер мне напоминает море в Ницце, оно там особенное и точно такого же цвета, не зря же Côte d'Azur)))


І деталькі
13 коментарів:

 1. Ммм... какой цвет! Очень красивый, тоже хочу себе такой из таких же ниточек. Браво, Мариночка, тебе очень идет! )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Наташ))) Я тоже обажаю этот цвет и все его оттенки.

   Видалити
 2. Марина, очень красиво! Тебе идет этот цвет! Скажи, а как хлопок резинку держит? Или ты укрепляла чем-то?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, вообще-то ничем не укрепляла, просто вязала на спицах меньшего размера. Пока одевала всего раза 3 но резинка вроде бы такой же осталась. Но на случай если растянется есть моточек силиконовой резинки)))

   Видалити
 3. Чудесный! Хлопковый, такой морской... просто идеальный!

  ВідповістиВидалити
 4. Я обожаю эту модель и именно в этом цвете!!!Суперски!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Очень приятный цвет и модель смотрится великолепно в нём!

  ВідповістиВидалити
 6. Ну й любиш ти, Маринко, хизуватися )))!!! Хоча й справді є чим: і вправними руками, і чудовою фігурою!!! Колір такий грайливий, як ти сама ))

  ВідповістиВидалити
 7. Красотища! Молодец, что доделала! :)

  ВідповістиВидалити